image/svg+xml

Rezerwacje indywidualne:


Telefon: +48 22 113 98 15 
E-mail: wolska@citycomfort.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w przypadku: rezerwacji dla firm, najmu długoterminowego, rezerwacji grupowych:

Rafał Zaborowski
Rafał Zaborowski email: rafal.zaborowski@citycomfort.pl telefon: +48 785 001 047
Joanna Dziachan
Joanna Dziachan email: joanna.dziachan@citycomfort.pl telefon: +48 693 081 017
Aleksandra Korowajska
Aleksandra Korowajska email: aleksandra.korowajska@citycomfort.pl telefon: +48 693 080 304

Contact FormHow to get to us?

CITYCOMFORT, Warsaw, 165 Wolska Street (3 Gizów Street gate)

Geographical position:

latitude: 52.2260213

longitude: 20.9416269

 

If you come from Bemowo:

a) go to 3 Gizów in front of the barrier, call the reception at the reception button on the panel

or

b) go to the main entrance with the inscription "RECEPTION", please check-in, get the pilot to the garage and go to City Comfort Parking

 

If you come from city centre:

go to 3 Gizów in front of the barrier, call the reception at the reception button on the panel


Administratorem Państwa danych osobowych jest  Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Komitetu Obrony Robotników 48 (dalej "Spółka"). Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi lub zrealizowania czynności wynikających z przekazanej za pośrednictwem powyższego formularza informacji, zapytania lub zlecenia. Podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes realizowany przez Spółkę. Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług i naszym zaufanym partnerom. Informujemy, że zgodnie z przepisami, każda osoba której dane osobowe są przetwarzane ma prawo do: wglądu do swoich danych i ich poprawiania, wnioskowania o: sprostowanie treści danych, ich usunięcie, przeniesienie, ograniczenie lub zaprzestanie przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Przetwarzane dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane będą przetwarzane zgodnie z wymogami wynikającymi z przepisów prawa. Kontakt z administratorem oraz Inspektorem Ochrony Danych w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych możliwy jest drogą elektroniczną na adres: DaneOsobowe@TuMieszkamy.pl lub korespondencyjnie na adres naszej siedziby.

Dojazd od ... Arrival from Bemowo District
Dojazd od centrum Arrival from Center